• 1982 DenBERİ GÜVENLE
  • ISO KaliteSERTİFİKALI
  • Kuruyemiş MakinalarıSEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI

Hakkımızda

Temelleri 1982 yılında Hidayet BICI tarafından atılan Pamukkale Makina, 40 yıla yaklaşan yolculuğunda Kuruyemiş işleme makineleri konusunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye'nin değil dünyanın en kaliteli ve verimli kuruyemiş makinaları üreten başarılı makine üretim firmalarından biri haline geldi.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Pamukkale Makina, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerliyor.

Firmamızın Uluslararası belgelendirme firmalarından Makine Emniyet Yönetmeliği CE ve Gaz yakan cihazlar CE uygunluk belgeleri mevcuttur, bu sayede makinalarımız yurt içinde ve yurt dışında herhangi engele takılmadan kurulup çalıştırılabilmektedir.

PAMUKKALE MAKİNA olarak %100 müşteri memnuniyetini önceleyen çalışma anlayışımız ile yurt içindeki ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz ve müşteri adaylarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uluslararası standartların öngördüğü doğrultuda endüstriyel makina üretimi yapan ve kalitesini sertifikalandıran PAMUKKALE MAKİNA Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika’da birçok farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Amacımız; edindiğimiz deneyim, kazandığımız bilgi birikimi, sahip olduğumuz modern üretim teknolojisi ve devam eden yatırımlarımızla, en kaliteli, en ekonomik ürünleri dünyayla eş zamanlı olarak sektörün kullanımına sunmaya devam edebilmektir.

Vizyonumuz:

Kuruyemiş, kahve, kuru meyve, çikolata kaplama, kızartılmış ve soslu ürün işleme makinaları alanında ilk tercih olmak.

Misyonumuz:

Kuruyemiş, kahve, kuru meyve, Çikolata kaplama, kızartılmış ve soslu ürün işleme makinaları  ile ilgili müşterilerimize yüksek faydayı ve kolaylığı sağlamak için çevre dostu, yenilikçi, güvenilir,  teknolojik ve rekabetçi ürünleri sunarak, makinalarımızın işlediği ürünlerdeki lezzet ile tüketicilerin, ürün işleme kolaylığı ve minimum enerji ile maksimum verimliliği sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.

× Whatsapp